Лікування злоякісних захворювань кровотворної системи за кордоном

Онкогематологія за кордоном є одним із ключових напрямків у медичній сфері. Дедалі більше медичних центрів онкогематології відкриваються у різних країнах світу та Європи, зокрема.
Європейська, ізраїльська та турецька школи онкогематології заслужено визнані медичною спільнотою лідерами у застосуванні нових методик у боротьбі із системними онкологічними захворюваннями крові. Фахівці багатопрофільних та спеціалізованих клінік у своїй практиці успішно використовують найширший ряд сучасних діагностичних інструментів, методів терапії та профілактики злоякісних захворювань системи кровотворення та уражень кісткового мозку.

Вартість процедур

Клініки по лікуванню злоякісних захворювань кровотворної системи

Не знайшли клініку, яка відповідає Вашому запиту?

Ви можете надіслати запит та заощадити час на пошук потрібної клініки. Ми надамо кваліфіковану консультацію та надамо актуальну інформацію щодо профільних клінік, лікарів та процедур, що відповідає Вашому запиту.

Консультація та послуги Medicaid надаються безкоштовно!

Лікарі по лікуванню злоякісних захворювань кровотворної системи

Програми діагностики та лікування злоякісних захворювань кровотворної системи

Види онкогематологічного лікування за кордоном

Лікування онкогематологічних захворювань за кордоном здійснюється за індивідуальною схемою. Рішення про застосування того чи іншого методу терапії лікар приймає на основі висновків діагностів, враховуючи стадію та вид онкозахворювання, стан здоров’я пацієнта, супутні захворювання та вік.
Провідними методами боротьби з раком кровотворної системи є:

 • Замісна терапія.
 • Променева терапія.
 • Пересадка кісткового мозку.
 • Хіміотерапія.

До найбільш ефективної процедури в онкогематології відноситься трансплантація кісткового мозку (ТКМ). Види пересадок кісткового мозку:

 • Аутологічна – використовуються стволові клітини пацієнта. Метод позитивно зарекомендував себе під час лікування лімфом, анемій, рабдоміосарком, нейробластом.
 • Алогенна – забір клітин здійснюється від спорідненого або неспорідненого пацієнту донора, який має повністю або частково сумісний за генетичною ознакою біоматеріал. Найчастіше застосовують при терапії лейкозу чи спадкових патологіях крові.

Дитяча онкогематологія займає важливу нішу у сучасній медичній науці. Лікуванням дитячих захворювань крові за кордоном, як і дорослих пацієнтів займається мультидисциплінарний колектив лікарів. Тільки до групи онкогематологів, онкологів, онкохірургів, хіміотерапевтів та радіологів приєднується педіатр.
У зарубіжних клініках онкологічні кабінети спеціально обладнуються для лікування дітей із раком кровотворної системи, при їх облаштуванні враховуються вікові особливості маленьких пацієнтів.

Діагностика онкогематологічних захворювань за кордоном

Успішність лікування онкогематології багато в чому залежить від раннього виявлення захворювання та правильної постановки діагнозу. Від своєчасного проведення діагностики залежить результивність подальшої терапії, і значно зростають шанси пацієнта на одужання.

Лікарні за кордоном українським пацієнтам пропонують достатній набір актуальних методів діагностики. До них відносяться:

Біопсія кісткового мозку. Дозволяє визначити наявність дегенеративних змін в організмі шляхом аналізу кровотворних клітин кісткового мозку.

Комп’ютерна томографія. Променева діагностика застосовується для виявлення патологічних змін у кровоносної системі. Процедура особливо ефективна для діагностики лімфом.

Магнітно-резонансна томографія. Візуалізація органів із тривимірною передачею зображення.

Дифузійно-зважена магнітно-резонансна томографія. Контрольна процедура, яка проводиться з метою виявлення залишкових ракових утворень після терапії.

Позитронно-емісійна комп’ютерна томографія. Проводиться за допомогою введення через вену радіонуклідного індикатора для дослідження кровотворної системи щодо наявності раку.

HLA-типірування, імуногістохімія, цитогенетична та молекулярно-генетична діагностика та ін.

Переваги лікування онкогематології за кордоном

 1. Величезний досвід онкогематологів дозволяє досягати позитивної динаміки у лікуванні лейкозу у пацієнтів на рівні 90%, ремісії – у 50%.
 2. Діагностика, лікувальний та реабілітаційний процес організовані в закордонних лікарнях на найвищому рівні. Для підтримки якого медичні центри обладнано найновішою лікувально-діагностичною технікою, а онкогематологи застосовують сучасні протоколи лікування та ліки останнього покоління.
 3. Найширший спектр діагностичних досліджень з виявлення та класифікації онкозахворювань.

Ціни з онкогематології за кордоном

Ціна лікування онкогематологічних захворювань за кордоном залежить від методу, рівня кваліфікації лікаря та країни, де знаходиться медичний центр. Ізраїль та Німеччина визнані флагмани в галузі світової онкогематології. Вартість лікування раку кровотворної системи в цих державах вища, ніж у Туреччині, де ціни на терапію гнучкіші і за відгуками українських медичних туристів значно доступніші.
Орієнтовна вартість процедур лікування онкогематології в клініках цих країн виглядає наступним чином:

 • HLA – типування: 1100–3100 USD.
 • Біопсія: 1500-4853 USD.
 • Імуногістохімія: 600-1320 USD
 • Променева терапія: 3500-6000 USD.
 • Таргетна терапія: 1500–5000 USD.
 • Трансплантація кісткового мозку: 30 000-188 000 USD.

Рекомендації щодо вибору онкогематологічної клініки за кордоном

При виборі онкогематологічної клініки необхідно визначитися з наявністю у ній:

 • Профільної сертифікованої лабораторії, сучасної діагностичної бази та повного спектру, необхідних для встановлення діагнозу процедур та маніпуляцій.
 • Спеціалізованого обладнання для лікування та реабілітації пацієнтів.
  Великого переліку доступних методик.
 • Кваліфікованого медичного персоналу та команди вузькопрофільних фахівців.
 • Визнаних онкогематологів для отримання другої медичної думки.
 • Комфортабельних умов для розміщення пацієнтів.

Виникли питання?

Залиште свій запит та отримайте консультацію, допомогу з підбором клініки, лікаря або програми лікування.
Отримати консультацію
налагоджені контакти з провідними лікувально-профілактичними установами по всьому світу
повний спектр послуг: підбір медичного закладу, організація поїздки та перебування за кордоном
цілодобова підтримка персонального менеджера компанії Medicaid
повна конфіденційність