Лікування у Туреччині

Туреччина – це країна з індустрією медичного туризму, що стрімко розвивається, та де надання висококласних послуг з догляду та реабілітації пацієнтів доведено до ідеального стану. Сфері охорони здоров'я приділяється максимум уваги з боку держави та приватних інвесторів, тому багатопрофільні клініки, медичні центри та мережі мають у своєму розпорядженні достатній комплекс інноваційного обладнання, штат високопрофесійних лікарів та інфраструктурні об'єкти для бурхливого розвитку галузі.

Впровадження нових технологій, використання прогресивних напрацювань у галузі лікарських засобів та постійне нарощування освітнього рівня персоналу вивело Туреччину на передові позиції світового медичного туризму.

Популярним лікування українців у клініках Туреччини стало завдяки недорогій вартості процедур та можливості поєднати якісне медичне обслуговування з відпочинком на морі.

Клініки по лікуванню Туреччини

Не знайшли клініку, яка відповідає Вашому запиту?

Ви можете надіслати запит та заощадити час на пошук потрібної клініки. Ми надамо кваліфіковану консультацію та надамо актуальну інформацію щодо профільних клінік, лікарів та процедур, що відповідає Вашому запиту.

Консультація та послуги Medicaid надаються безкоштовно!

Лікарі по лікуванню Туреччини

Програми діагностики та лікування Туреччини

Переваги та особливості лікування в Туреччині

Різноманітність турецького медичного туризму

Медична сфера країни надає пацієнтам можливість в одному курсі лікування комбінувати декілька видів медичного туризму:

 • діагностичний (аналізи, апаратна діагностика).
 • лікувальний (терапія та реабілітація).
 • оздоровчий (детокс та спа-процедури).

Багатопрофільні медичні центри

Більшість установ надають медичні послуги пацієнтам у багатьох напрямках, що дозволяє поєднати комплексну діагностику стану здоров’я з лікуванням та реабілітацією.

Високий рівень технічної оснащеності

Лікарняні комплекси обладнані апаратами для радіохірургії та роботизованими системами Da Vinci, відмінні результати також отримані лікарями під час використання нанотехнологічних розробок у сфері практичної медицини Туреччини.

Державне регулювання сфери медичних послуг

Міністерство охорони здоров’я країни та Міжнародна служба охорони здоров’я (USHAŞ) жорстко контролює дотримання медичними закладами прав пацієнтів. Туреччина – європейський лідер за кількістю акредитованих клінік, висококваліфікованих різнопрофільних фахівців та молодшого медичного персоналу з вищою освітою.

Терміни надання медичних послуг

Громадянам України лікування в Туреччині оформити через нашу компанію не складно та вигідно. Ви заощадите час і гроші, і не чекатимете черги на отримання необхідних процедур.

Низька ціна лікування у Туреччині

Турецька медицина для іноземців приваблива недорогою вартістю лікування, яка до 30% нижча, ніж у Європі. До того ж, громадяни інших держав, які прибувають до турецьких лікарень на лікування, не сплачують ПДВ за терапію та обстеження.

Комфортні кліматичні умови

Пацієнтам, які прибули на лікування до Туреччини з України, не потрібен час для акліматизації, оскільки місцевий клімат в основному схожий на український. Так як більшість клінік, орієнтованих на масовий медичний туризм, розташовані біля морського узбережжя або у великих містах гості країни можуть чудово відпочити без відриву від курсу лікування.

Провідні напрямки та процедури у Туреччині

Досягнення турецьких фахівців високо оцінені в медичній спільноті світу, що підтверджується численними сертифікатами та нагородами, якими відзначені клініки та нагороджені лікарі. Великих успіхів у терапії захворювань турецькі лікарі досягли у таких напрямках медицини:

 • Трансплантологія.
 • Онкологія.
 • Кардіологія.
 • Нейрохірургія.
 • Ортопедія та травматологія.
 • Допоміжна медицина (ЕКО).

У Туреччині державні та приватні клініки суворо дотримуються встановлених протоколів лікування, які повною мірою відповідають чинним міжнародним та європейським стандартам.
Лікарні забезпечують пацієнтам повний спектр актуальних методів терапії, новітніх процедур та програм діагностики здоров’я:

 • Аортокоронарне шунтування.
 • Забір сперматозоїдів методом TESE.
 • Лазерна корекція зору.
 • Консультація онкогематолога.
 • ПЕТ-КТ.
 • Пересадка печінки.

Ціни на лікування в Туреччині

Система охорони здоров’я побудована на основі чіткого контролю за тим, скільки коштує діагностика та лікування у турецьких клініках. У країні прийнято шанобливо ставитися до іноземних пацієнтів, і робити їхнє перебування у лікарні фінансово доступним та максимально зручним.

Ринок медичних послуг Туреччини різноманітний та насичений, що дає можливість пацієнтам з України вибрати прийнятну за ціною клініку у Стамбулі, Анталії чи іншому місті країни. Пролікуватися в Туреччині на 30% дешевше можна також ефективно, як у австрійській, німецькій чи ізраїльській клініці.
Приклади пропозицій від турецьких лікарень щодо вартості процедур:

 • Базовий Check-up: 100 USD.
 • Видалення простати роботом да Вінчі зі шпиталізацією: 12000 USD.
 • Глибока стимуляція мозку (DBS): 27 000 USD.
 • Ринопластика: 3845-4969 USD.
 • Штучне запліднення (ЕКО): 3500 USD.
 • Аналіз крові при лімфомі: 1100 USD.

Виникли питання?

Залиште свій запит та отримайте консультацію, допомогу з підбором клініки, лікаря або програми лікування.
Отримати консультацію
налагоджені контакти з провідними лікувально-профілактичними установами по всьому світу
повний спектр послуг: підбір медичного закладу, організація поїздки та перебування за кордоном
цілодобова підтримка персонального менеджера компанії Medicaid
повна конфіденційність