Лікування у Швейцарії

Швейцарія – країна, що надає медичні послуги зразкової якості та гарантовано професійний догляд за пацієнтами. Відмінною рисою швейцарських клінік є також надання чудового сервісу та розміщення пацієнтів у стаціонарах, які не поступаються за комфортом п'ятизірковим готелям.

Сфера медичних послуг у країні одна із пріоритетних напрямів національної економіки. Тому підготовці лікарів, оснащенню клінік передовим обладнанням та розробці нових препаратів приділяється велика увага.

Лікування в клініках Швейцарії для пацієнтів з України привабливе найвищим рівнем обслуговування, наявністю інноваційних процедур та можливістю поєднати курс терапії з першокласним відпочинком та туризмом.

Вартість процедур

Клініки по лікуванню Швейцарії

Не знайшли клініку, яка відповідає Вашому запиту?

Ви можете надіслати запит та заощадити час на пошук потрібної клініки. Ми надамо кваліфіковану консультацію та надамо актуальну інформацію щодо профільних клінік, лікарів та процедур, що відповідає Вашому запиту.

Консультація та послуги Medicaid надаються безкоштовно!

Лікарі по лікуванню Швейцарії

Програми діагностики та лікування Швейцарії

Переваги та особливості лікування у Швейцарії

Протоколи лікування та діагностики

Лікувальний процес у всіх медичних закладах країни побудований відповідно до міжнародних стандартів лікування.

Наявність фундаментальної лікувальної бази

Швейцарські лікарні та медичні центри обладнані апаратурою останнього покоління та забезпечені кращими лікарськими засобами, в основному національного виробництва, яке вважається передовим та одним із найпрогресивніших у світі.

Встановлення діагнозу пацієнтам у Швейцарії

Відмінною особливістю роботи медичної системи країни є обов’язкове проходження діагностичних процедур у клініці, де оплачено лікування. Тому перед поїздкою на лікування до Швейцарії українським пацієнтам не потрібно робити діагностику за місцем проживання. Оскільки швейцарські лікарі за основу для терапії беруть лише діагноз, встановлений у їхній лікарні.

Бездоганна репутація швейцарських лікарів

Лікарі, що лікують у госпіталях і центрах, як правило, мають клінічний досвід роботи за своїм профілем не менше двадцяти років і в обов’язковому порядку проходять стажування в кращих медичних центрах світу. Серед медичного персоналу підтримуються доброзичливі стосунки, вітаються заходи щодо згуртування колективу, що належним чином позначається на емоційній обстановці у лікарні та стосунках між колективом закладу та пацієнтами.

Висококласний догляд за хворими у Швейцарії

Спеціально навчений персонал блискуче справляється із завданнями догляду за тяжкохворими пацієнтами та людьми, які потребують особливої уваги. До того ж, місцеві клініки гарантують конфіденційність лікування. Тож якщо перед Вами стоїть питання, де краще лікують психічні розлади та проводять ефективну реабілітацію? Відповідь очевидна – у Швейцарії.

Вибір варіантів виду лікування у Швейцарії

У країні практикується лояльне ставлення до бажання пацієнтів здійснювати амбулаторне лікування чи оздоровлюватись на денному стаціонарі, якщо це не суперечить методиці лікування.

Ідеальні умови розміщення у Швейцарії

Клініки країни відомі розкішними умовами для розміщення пацієнтів, елітним сервісом та неперевершеними за красою місцями, де розташовані лікувальні комплекси. У своїх відгуках пацієнти з України вказують, що ці фактори відіграли важливу роль у їхньому виборі країни для лікування.

Провідні напрямки та процедури у Швейцарії

Приїхати на лікування у Швейцарію українцям вигідно по таким медичним напрямкам:

 • Пластична хірургія – ринопластика, підтяжки, мамопластика, лікування стовбуровими клітинами та ін.
 • Офтальмологія – діагностика, оперативне втручання.
 • Гінекологія – проблеми з репродуктивними функціями, пологи.
 • Хірургія – всі види втручань.
 • Психіатрія – терапія, реабілітація.
 • Онкологія – діагностика, консервативне та хірургічне лікування.

У кожній галузі медицини є висококваліфіковані фахівці та імениті професори, тому лікування у Швейцарії це завжди знак якості та гарантія покращення стану здоров’я пацієнтів.
Затребуваними та доступними за ціною швейцарських клінік вважаються такі процедури:

 • Комплексна діагностика розсіяного склерозу.
 • Ліпосакція.
 • Променева терапія при раку легень.
 • Операція при катаракті (обидва ока).
 • Плазмотерапія волосся.
 • Таргетна терапія.

Ціни на лікування у Швейцарії

Ціни на лікування в швейцарських лікарнях можуть бути вищими, ніж в інших країнах Європи, але вартість процедур та інших медичних заходів відповідає їх високій якості. Рахунок за лікування залежить від кількості проведених скринінгів, призначених лікарських препаратів чи складності операції.

Деякі ціни на процедури у швейцарських лікарнях вказані на нашому сайті. Для прикладу наводимо вартість процедур у швейцарських клініках, які популярні серед українських медичних туристів:

 • Кесарів розтин: 22370 USD.
 • Консультація кардіолога: 830-1067 USD.
 • МРТ одного відділу: 1542 USD.
 • Ринопластика: 18979 USD.
 • Пологи: 22258 USD.

Виникли питання?

Залиште свій запит та отримайте консультацію, допомогу з підбором клініки, лікаря або програми лікування.
Отримати консультацію
налагоджені контакти з провідними лікувально-профілактичними установами по всьому світу
повний спектр послуг: підбір медичного закладу, організація поїздки та перебування за кордоном
цілодобова підтримка персонального менеджера компанії Medicaid
повна конфіденційність