Лікування в Німеччині

Медичне обслуговування в Німеччині є зразком доступності послуг найвищої якості для пацієнтів із різним рівнем доходу, сучасного підходу до діагностування різних захворювань та застосування найновіших методів лікування.

Українським громадянам, які потребують якісної медицини, рекомендуємо розглянути популярні клініки Німеччини для лікування захворювань чи реабілітації.

Щороку в країну приїжджають близько 70 тисяч іноземних пацієнтів, яких приваблює можливість отримати авторитетну другу думку щодо свого захворювання, скористатися широким технічним потенціалом спеціалізованих діагностичних центрів та помірною вартістю лікування в Німеччині.

Клініки по лікуванню Німеччини

Не знайшли клініку, яка відповідає Вашому запиту?

Ви можете надіслати запит та заощадити час на пошук потрібної клініки. Ми надамо кваліфіковану консультацію та надамо актуальну інформацію щодо профільних клінік, лікарів та процедур, що відповідає Вашому запиту.

Консультація та послуги Medicaid надаються безкоштовно!

Програми діагностики та лікування Німеччини

Переваги та особливості лікування у Німеччині

Системний підхід у роботі

У клініках країни відпрацьовано систему комплексного підходу до лікування пацієнтів. У процесі терапії фахівці різних медичних напрямів тісно взаємодіють один з одним і в разі потреби звертаються за допомогою до колег із науково-дослідних інститутів, університетів та профільних лабораторій.

Прогресивні методи лікування у Німеччині

Німеччина – це найбільша економіка Європи та одна з найзаможніших країн світу. Тому рівень медицини тут досяг найвищих показників, чому значною мірою сприяє наявність передових методів і засобів лікування, впровадження останніх наукових розробок у сфері медичної техніки та фундаментальна освітня база.

Державний контроль за медичним обслуговуванням пацієнтів у Німеччині

Система охорони здоров’я у країні перебуває під контролем відповідних державних органів, які відстежують наявність акредитації, сертифікації та виконання встановлених протоколів лікування. Клініки орієнтовані на прийом іноземних громадян перебувають під особливою увагою контролюючих організацій. Тому найчастіше медичні туристи з України обирають безпечне лікування у клініках Німеччини.

Популярність німецької медицини

Продумана організація лікувального процесу, досконала діагностика та передові технології на службі медицини є запорукою успішності німецьких лікарів. Притаманна німцям скрупульозність, пунктуальність і обов’язковість так само добре працюють на імідж лікарів та госпіталів загалом. Країна не відчуває браку в кваліфікованих кадрах і займає одне з провідних місць у світі за кількістю лікарів на душу населення.

Комфортні умови німецьких стаціонарів

Для пацієнтів у стаціонарах клінік обладнано затишні палати та передбачено умови для перебування максимально наближені до домашньої обстановки. Атмосфера в німецьких лікарнях сприяє позитивним емоціям, що прискорює процес реабілітації пацієнтів.

Вартість лікування у Німеччині

Німецькій ціновій політиці в галузі медицини притаманна гнучкість, прозорість і доступність для широкого кола пацієнтів. За відгуками українських пацієнтів, які лікувалися в місцевих клініках, вартість процедур у Німеччині відповідає якості їх проведення та ефективності.

Провідні напрямки та процедури в Німеччині

Популярним серед українських пацієнтів у німецьких клініках є напрямок діагностики, бо у всіх етапах обстеження беруть участь виключно досвідчені діагности, які мають багаторічний клінічний досвід.

Результативно лікарі країни працюють у всіх галузях медицини та проводять унікальні хірургічні втручання, застосовують консервативні методи лікування та універсальні можливості радіотерапії. Найбільш затребуваними у пацієнтів з України вважаються такі медичні напрямки:

 • Діагностика.
 • Кардіологія.
 • Онкологія.
 • Ортопедія.
 • Пластична хірургія.
 • Реабілітологія.

Для досягнення високих результатів у оздоровленні пацієнтів у лікарнях Німеччини використовують такі процедури:

 • Біопсія кісткового мозку.
 • Візуалізація пухлин.
 • Заміна колінного суглоба.
 • Комплексна діагностика серця та кровоносних судин.
 • Резекція кістки.
 • Видалення лімфангіом.

Як вибрати клініку в Німеччині, де можна пройти курс діагностики та лікування за доступною ціною, підкажуть наші менеджери.

Ціни на лікування в Німеччині

Вартість лікування в Німеччині для українців, як і для громадян з інших країн, складається з сукупності індивідуальних параметрів пацієнта: стан здоров’я людини, діагноз, стадія хвороби, супутні захворювання, вік.

Визначившись з діагнозом, лікар призначить курс терапії, вибере метод лікування та необхідний перелік процедур. Більшість цін на процедури у Німеччині перебувають на рівні середньосвітових.
Наводимо перелік стандартних процедур (з цінами), які пропонується пройти в німецьких клініках:

 • Кардіо Check-up: 1990 USD.
 • Консультація ортопеда-травматолога: 295 USD.
 • ПЕТ-КТ з Галієм 68 (DOTATATE): 2577 USD.
 • Стентування аорти: від 17 270 USD.
 • Збільшення грудей: 11813 USD.
 • Хіміомемболізація печінки: 7028 USD.

Виникли питання?

Залиште свій запит та отримайте консультацію, допомогу з підбором клініки, лікаря або програми лікування.
Отримати консультацію
налагоджені контакти з провідними лікувально-профілактичними установами по всьому світу
повний спектр послуг: підбір медичного закладу, організація поїздки та перебування за кордоном
цілодобова підтримка персонального менеджера компанії Medicaid
повна конфіденційність