Лікування в Австрії

Охорона здоров'я в Австрії є еталонним зразком серед розвинених європейських країн та дуже популярним напрямом для медичного туризму у громадян України.

У клініках країни створено унікальні умови для діагностування та лікування найскладніших захворювань, а також реабілітації та оздоровлення пацієнтів. Високий професіоналізм медичного персоналу, новітня матеріально-технічна база і екологічні умови, які благотворно впливають на одужання пацієнтів – ось далеко не повний перелік причин обрати для лікування саме Австрію.

Вартість процедур

Клініки по лікуванню Австрії

Не знайшли клініку, яка відповідає Вашому запиту?

Ви можете надіслати запит та заощадити час на пошук потрібної клініки. Ми надамо кваліфіковану консультацію та надамо актуальну інформацію щодо профільних клінік, лікарів та процедур, що відповідає Вашому запиту.

Консультація та послуги Medicaid надаються безкоштовно!

Лікарі по лікуванню Австрії

Програми діагностики та лікування Австрії

Переваги та особливості лікування в Австрії

Сертифіковані клініки Австрії

Високий рівень лікування в австрійських лікарнях підтверджено національними та міжнародними сертифікатами якості, що свідчить про розвинену систему охорони здоров’я. Це залучає до лікарень Австрії українців, які бажають пройти курс лікування за прийнятну ціну.
Госпіталі Австрії мають міжнародну акредитацію та оснащені ультрасучасним обладнанням, яке дозволяє проводити безпомилкове діагностування різних захворювань та результативно лікувати пацієнтів всіх вікових груп.

Висококласна підготовка медичного персоналу в Австрії

Керівництво австрійських медичних центрів та лікарень здійснює ретельний підбір штату лікарів. Більшість із них пройшли багаторічне навчання у іменитих медичних університетах країни. Особлива увага також приділяється післядипломному навчанню персоналу та його стажуванню у провідних австрійських та зарубіжних центрах медицини, що сприяє підвищенню ефективності лікування пацієнтів в Австрії.

Результативність медичних послуг Австрії

Австрія – європейський лідер за показниками одужання пацієнтів із онкологією. У країні практикуються методи профілактики та ранньої діагностики захворювань, що благотворно позначається на якості життя населення та вводить австрійців у категорію європейських довгожителів.
Над розробкою нових методів лікування та дієвих препаратів працює низка Науково-дослідних інститутів, які фінансуються державою. Тому, роблячи вибір країни для лікування, українці часто зупиняються саме на Австрії.

Захист прав пацієнтів в Австрії

За рівнем захищеності пацієнтів від лікарських помилок австрійська охорона здоров’я досягла вагомих результатів та закріпила їхні права на законодавчому рівні. Усі медичні препарати, які застосовуються для лікування в госпіталях Австрії, підлягають сертифікації та тривалій апробації.

Високий рівень безпеки та сервісу в Австрії

Країна посідає одне з перших місць у Європі щодо безпеки перебування, у тому числі й медичних туристів в Австрії з України. Популярність лікування в Австрії серед громадян України зумовлена наявністю розгалуженої мережі приватних та державних лікарень високого медичного рівня та забезпечення умов для терапії та відпочинку пацієнтів на рівні п’ятизіркових готелів.

Персонал медичних закладів будь-якого рівня володіє кількома мовами, у великих центрах працюють міжнародні відділи зі штатом перекладачів.

Провідні напрямки та процедури в Австрії

Медичний туризм Австрії – одне з провідних напрямів цієї галузі країни. Десята частина всіх мандрівників, які прибувають до країни, воліють пройти курс діагностики або лікування в австрійських лікарнях.
Австрійські лікарі досягли значних результатів у лікуванні багатьох захворювань, але особливого досягли успіху в таких медичних областях, як:

 • Акушерство та гінекологія.
 • Діагностика.
 • Неврологія.
 • Онкогематологія.
 • Онкологія.

Клініки Австрії пропонують пацієнтам найширший діапазон сучасних діагностичних та терапевтичних процедур. В тому числі:

 • Променева діагностика (МРТ; ПЕТ-КТ, УЗД, КТ).
 • Програми комплексного обстеження організму.
 • Лабораторні дослідження.
 • Біопсія.
 • Хіміотерапія.

І безліч інших життєво необхідних та затребуваних процедур.

Ціни на лікування в Австрії

Вартість лікування в Австрії не дуже відрізняється від аналогічних провідних європейських лікарень. Популярність австрійській медицині приносить вдале поєднання науково-технічних досягнень у галузі охорони здоров’я, наявність лікарів зі світовим досвідом та чудові природні умови, якими багата країна.

Вартість процедур в австрійських клініках варіюється і залежить від цінової політики конкретного медичного закладу. Як орієнтир вказуємо ціни на процедури, які є популярними серед українських медичних туристів:

 • Пологи: 8601-8719 USD.
 • Комплексна діагностика зору: 300 USD.
 • Check-up для жінок: 1417 USD.
 • Збільшення грудей: 10545-12888 USD.
 • Аналіз біохімічний крові: 35 USD.
 • ПЕТ-КТ: 2156 USD.

Ціна лікування в Австрії для українських громадян приваблива також тим, що країни розташовані недалеко одна від одної, що знижує вартість витрат на переліт.

Виникли питання?

Залиште свій запит та отримайте консультацію, допомогу з підбором клініки, лікаря або програми лікування.
Отримати консультацію
налагоджені контакти з провідними лікувально-профілактичними установами по всьому світу
повний спектр послуг: підбір медичного закладу, організація поїздки та перебування за кордоном
цілодобова підтримка персонального менеджера компанії Medicaid
повна конфіденційність