Лікування в Ізралії

Ізраїль – один із світових лідерів медичного туризму, який українські громадяни вважають за краще обирати для лікування захворювань, патологій та проведення всебічної діагностики організму. І такий вибір є абсолютно виправданим, оскільки це країна інноваційних технологій, високого освітнього рівня лікарів та масштабного держфінансування медичних закладів.

Пацієнти ізраїльських клінік оточені постійною увагою лікарів з величезним клінічним досвідом роботи, реабілітологів та молодшого медичного персоналу, що забезпечує першокласний догляд за хворими.

Ізраїльські клініки – це приклад чудової організації лікувального процесу, бездоганного оснащення установ унікальним мікрохірургічним та ендоскопічним обладнанням та індивідуального підходу до лікування пацієнтів.

Вартість процедур

Клініки по лікуванню Ізраїлю

Не знайшли клініку, яка відповідає Вашому запиту?

Ви можете надіслати запит та заощадити час на пошук потрібної клініки. Ми надамо кваліфіковану консультацію та надамо актуальну інформацію щодо профільних клінік, лікарів та процедур, що відповідає Вашому запиту.

Консультація та послуги Medicaid надаються безкоштовно!

Лікарі по лікуванню Ізраїлю

Програми діагностики та лікування Ізраїлю

Переваги та особливості лікування в Ізраїлі

Прийнятна ціна лікування в Ізраїлі

Вартість ізраїльських медичних послуг на третину нижча, ніж у німецьких чи американських клініках. Цей фактор робить терапію в Ізраїлі доступнішою для громадян України.

Рівень професіоналізму медиків

Кваліфікація персоналу державних та приватних лікарень знаходиться на однаково високому ступені та перевищує середньоєвропейські показники по галузі.

Фінансування медичної галузі

Медицині в Ізраїлі приділяється пріоритетна увага з боку держави, клініки та науково-дослідні установи отримують дотації та гранти на розвиток нових напрямків та методик. Це сприяє:

 • постійному оновленню високотехнологічної інструментальної бази клінік незалежно від форми їх власності;
 • підтримці високих стандартів обслуговування пацієнтів;
 • утримання мінімального рівня смертності серед дітей;
 • кращому у світі показнику виживання пацієнтів з онкологією;
 • впровадження передового досвіду у галузі трансплантації стовбурових клітин, діагностики;
 • утриманню зростання цін на лікування.

Персоналізована медицина

Ще одна особливість терапії в Ізраїлі, яка якісно вирізняє його медицину від загальноєвропейської практики. Тут кожному пацієнту призначається індивідуальна схема лікування, виходячи зі стану його здоров’я та життєвих показників, що є більш прийнятним для пацієнтів з України.

Тривалість стаціонарного лікування в Ізраїлі

Відмінно налагоджений лікувальний процес, наявність інноваційного обладнання та кваліфікація лікарів дозволяють у найкоротший термін провести необхідні процедури та реабілітацію пацієнта, навіть після складних оперативних втручань. Діагностика зазвичай здійснюється в амбулаторному режимі.

Відсутність мовного бар’єру

Частина персоналу володіє декількома мовами, у тому числі українською та російською.

Провідні напрямки та процедури в Ізраїлі

Ізраїльські лікарі професіонали у всіх галузях медицини, але особливої результативності вони досягли у боротьбі з раком, лікуванні захворювань хребетного стовпа та проведенні різних програм Чек-ап. Крім цього, пацієнти приїжджають з України до Ізраїлю для лікування захворювань за такими напрямками:

 • Кардіологія та кардіохірургія.
 • Репродуктивна медицина.
 • Пластична хірургія.
 • Нейрохірургія.
 • Реабілітація.
 • Хірургічна ортопедія.

Лікарі ізраїльських клінік ефективно використовують найширші можливості новітнього медичного обладнання щодо обстежень і терапії безлічі захворювань. На сторінках ізраїльських клінік розміщених на нашому сайті можна ознайомитися з повним переліком запропонованих пацієнтам процедур, програм та аналізів та замовити їх проведення. Ось кілька із них:

 • Комплексна діагностика при раку грудей: 3900-7300 USD.
 • Комплексна діагностика лейкозу: 7000-10000 USD.
 • Заміна клапана серця: 35000 USD.
 • Радіойодтерапія: 9400-11000 USD.
 • Відкрита ринопластика: 12000 USD.
 • Пересадка печінки: 45000 USD.

Ціни на лікування в Ізраїлі

Вартість лікування в Ізраїлі залежить від кількох складових: клініки, захворювання, необхідність реабілітації, пакет процедур. Варто зазначити, що навіть найважчі форми захворювань в Ізраїлі лікують дешевше, ніж у інших розвинених країн світу. Діапазон цін на курс лікування для кожного окремого випадку відрізнятиметься залежно від діагнозу пацієнта. Тому вартість процедур зазвичай не вказується, а оголошується вже за індивідуальним запитом.

Медичні туристи з України обирають ізраїльські клініки через ефективність, доступність медичних послуг та їх прийнятну вартість, яка до 30% нижча, ніж у європейських лікарнях.
Ціна стаціонарного лікування в Ізраїлі трохи відрізняється у приватних та державних лікарнях через наявність додаткових сервісних опцій та умов розміщення.

Виникли питання?

Залиште свій запит та отримайте консультацію, допомогу з підбором клініки, лікаря або програми лікування.
Отримати консультацію
налагоджені контакти з провідними лікувально-профілактичними установами по всьому світу
повний спектр послуг: підбір медичного закладу, організація поїздки та перебування за кордоном
цілодобова підтримка персонального менеджера компанії Medicaid
повна конфіденційність