Діагностика

Діагностика - це стартова точка для початку лікування та оздоровлення організму, тому її важливість складно переоцінити і не слід недооцінювати.

Актуальною проблемою для сучасної медицини, і пацієнтів зокрема є наявність величезної кількості помилкових діагнозів. Лікарські помилки виникають через те, що частина хвороб мають схожу симптоматику та клінічну картину. Щоб уникнути цього, у діючих протоколах зарубіжних клінік передбачені різні варіанти досліджень та розроблені унікальні схеми диференціальної діагностики.

Вартість процедур

Клініки

Не знайшли клініку, яка відповідає Вашому запиту?

Ви можете надіслати запит та заощадити час на пошук потрібної клініки. Ми надамо кваліфіковану консультацію та надамо актуальну інформацію щодо профільних клінік, лікарів та процедур, що відповідає Вашому запиту.

Консультація та послуги Medicaid надаються безкоштовно!

Лікарі

Програми діагностики та лікування

Види діагностики за кордоном

Діагностика у клініках за кордоном проводиться з використанням медичного обладнання останнього покоління. Пацієнтам з України в закордонних медичних центрах доступні такі види та методики обстеження організму.

Check-Up. Найпопулярніший вид діагностики в українських пацієнтів, які приїжджають для обстеження та лікування в турецькі, ізраїльські та німецькі клініки. У цих країнах лікарні мають сучасне технічне оснащення, кваліфікований персонал та відмінні умови для перебування у стаціонарі або відвідування процедур амбулаторного режиму.

Чек-ап – це комплексне обстеження організму, яке проводиться з метою своєчасного виявлення захворювань та визначення наявності потреби звернення до профільних лікарів. Програми Check-Up у закордонних клініках включають пакети процедур, які розраховані на різну вікову категорію та стать пацієнтів.

Візуальна діагностика. Дозволяє провести аналіз стану тканин організму, розглянувши їх у різних проекціях. До неї належать різні види томографій:

 • КТ – комп’ютерна.
 • МРТ – магнітно-резонансна.
 • ПЕТ-КТ – позитронно-емісійна. Активно застосовується онкологами виявлення пухлинних клітин на ранній стадії їх утворення та наявності метастазів.

Ендоскопічна діагностика. Інноваційна технологія дослідження органів за допомогою тонких зондів, обладнаних міні відеокамерами з освітлювальною системою та голкою для проведення забору матеріалу на біопсію.

Радіоізотопне сканування. Незамінне при діагностуванні захворювань печінки, жовчного міхура, щитовидної залози, легень, головного мозку, серцево-судинної та кісткової системи. Суть методу – в організм вводиться незначна доза радіації (радіоізотопи), яка під час сканування підсвічує задану ділянку, що дозволяє визначити стан тканини.

Молекулярно-генетичні дослідження. Ціль – виявлення генетичних захворювань у пацієнтів. Призначається при онкології для визначення оптимального поєднання лікарських засобів, що призначаються, або при проведенні циклу ЕКЗ. За відгуками українських пацієнтів, така процедура особливо популярна у клініках репродуктивної медицини за кордоном.

Діагностика серця. Кардіологи призначають пацієнтам як специфічні обстеження великих та периферичних судин, так і традиційні процедури для дослідження роботи серцево-судинної системи:

 • Кардіограма.
 • ЕХО і УЗД серця.
 • Різні навантажувальні тести.
 • Катетеризація коронарних артерій.

Індивідуальні програми. Передбачені для пацієнтів із хронічними захворюваннями або з гострою фазою хвороби.

Переваги діагностики за кордоном

Діагностика в лікарнях за кордоном цікава українцям низкою очевидних плюсів, які зазначені нижче:

 1. Програми діагностики відповідають актуальним протоколам, затвердженим авторитетними міжнародними медичними співтовариствами.
 2. Висока кваліфікація лікарів-діагностів.
 3. Точність постановки діагнозу та участь у спільній роботі фахівців різних напрямків медицини дає повну картину стану здоров’я пацієнта.
 4. Сучасне оснащення клінік апаратами, лікарськими засобами, витратними матеріалами для досліджень.
 5. Наявність протоколів виявлення захворювань для ранньої діагностики, що особливо важливо при онкології.
 6. Можливість одразу розпочати лікування у клініці, де проводиться обстеження.
 7. Дбайливе ставлення до клієнтів.
 8. Палати у стаціонарних відділеннях обладнані за принципом готельних номерів.
 9. Можливість поєднати комплекс діагностичних процедур та терапію з першокласним відпочинком.
 10. Доступна ціна якісної діагностики у клініках за кордоном.

Ціни на діагностику

Вартість медичних послуг з діагностики за кордоном залежить від багатьох складових: країни та категорії госпіталю, кількості процедур та залучених фахівців, складності маніпуляцій та обладнання, що використовується.

Для прикладу наводимо ціни (USD) на комплексну діагностику в різних країнах світу.

Країна Базовий Check-up Check-up для чоловіків Check-up для жінок Check-up для дітей
Австрія За запитом 388-433 1417 824
Ізраїль 1500 За запитом За запитом 900
Німеччина 2362-2599 1701-1940 За запитом За запитом
Туреччина 10000-4853 380-1500 325-1025 180-730

Рекомендації щодо вибору клініки для діагностики

Щоб якість діагностики за кордоном задовольнила потреби у правильній постановці діагнозу необхідно звернути увагу на такі нюанси:

 • Наявність комплексного підходу у програмі діагностики.
 • Використання сучасних технологій та прогресивних медичних методик.
 • Детальний лікарський висновок.
 • Можливість замовити індивідуальну схему обстеження.
 • Вибрати клініку з гарною репутацією та позитивними відгуками пацієнтів.

Відмінно розвинений напрямок діагностики в ізраїльських та німецьких клініках. У цих економічно сильних країнах безліч спеціалізованих і багатопрофільних медичних центрів з високопрофесійним колективом діагностів та лікарів.

Виникли питання?

Залиште свій запит та отримайте консультацію, допомогу з підбором клініки, лікаря або програми лікування.
Отримати консультацію
налагоджені контакти з провідними лікувально-профілактичними установами по всьому світу
повний спектр послуг: підбір медичного закладу, організація поїздки та перебування за кордоном
цілодобова підтримка персонального менеджера компанії Medicaid
повна конфіденційність