Лікування захворювань сердцево-судинної системи за кордоном

Лікування захворювань серцево-судинної системи – один із провідних напрямків сучасної медицини. За статистичними даними хвороби серця найчастіше призводять до втрати працездатності та ранньої смертності. Цей факт ставить перед міжнародним медичним співтовариством ряд складних завдань щодо своєчасного виявлення та лікування кардіологічних захворювань.
Кращі кардіологічні клініки за кордоном надають пацієнтам комплексну терапевтичну допомогу та ефективно проводять профілактичну роботу щодо запобігання виникненню захворювань серця.

Вартість процедур

Клініки по лікуванню захворювань сердцево-судинної системи

Не знайшли клініку, яка відповідає Вашому запиту?

Ви можете надіслати запит та заощадити час на пошук потрібної клініки. Ми надамо кваліфіковану консультацію та надамо актуальну інформацію щодо профільних клінік, лікарів та процедур, що відповідає Вашому запиту.

Консультація та послуги Medicaid надаються безкоштовно!

Лікарі по лікуванню захворювань сердцево-судинної системи

Програми діагностики та лікування захворювань сердцево-судинної системи

Види кардіологічного лікування за кордоном

Залежно від спеціалізації клініки, коло захворювань серця, які лікують її фахівці, може різнитися. Переважно лікарні Європи, Ізраїлю та Туреччини є багатопрофільними медичними закладами. Але є й спеціалізовані медичні центри, які займаються вивченням та лікуванням виключно кардіологічних захворювань, наприклад Кардіологічний центр Лейпцига (Німеччина).
Згідно з відгуками пацієнтів тут чудово проводять діагностику серця та хірургічну терапію аритмій. Лікарі ізраїльських клінік з високою результативністю виконують аортокоронарне шунтування та встановлення кардіостимуляторів.

Переваги лікування кардіології за кордоном

 1. Вирішивши лікуватися за кордоном, пацієнти з України віддають перевагу високому рівню розвитку технологій у кардіологічній галузі медицини, безперечній компетенції кардіологів та комфортним умовам, створеним у клініках для іноземних пацієнтів.
 2. Медичні центри в країнах з розвиненою економікою мають багату матеріально-технічну базу та науковий потенціал для досконального проведення обстежень організму, застосування новітніх лікарських препаратів та методів хірургії для лікування серця.
 3. У країнах Європи популярною тенденцією стало покращення якості та тривалості життя населення. Кращі зарубіжні кардіологи результативно шукають шляхи вирішення цього завдання та постійно впроваджують передові напрацювання у клінічну практику.

Кардіологічна діагностика у зарубіжних клініках

Діагности в зарубіжних клініках застосовують прогресивні для методи виявлення проблем у серцево-судинній системі пацієнтів різного віку. Точна постановка діагнозу дозволяє профільним фахівцям ефективно проводити консервативну терапію та оперативні втручання на серці.

До діагностичних досліджень з кардіології відносяться: МРТ/УЗД серця, ангіографія судин серця, ехокардіографія, тредміл-тест та інші.

Більш детально з пропозиціями щодо діагностики серця можна ознайомитись на сторінках клінік розміщених на нашому сайті.

Ціни з кардіології

Вартість процедур з лікування хвороб серця в зарубіжних лікарнях варіюється в залежності від виду захворювання, стадії, кількості необхідних досліджень та процедур, що призначаються, цінової політики госпіталю. Вибір клініки для лікування захворювань серця завжди залишається за пацієнтом, щоб його полегшити ознайомтеся з повним переліком медичних послуг та діапазоном цін на сторінках клінік. Короткий огляд процедур, що надаються:

 • Заміна аортального клапана: від 13 500 USD.
 • Кардіо Check-up: від 1990 USD.
 • Консультація кардіолога: від 480 USD.
 • Коронарне стентування: від 4000 USD.
 • Коронарографія: від 772 USD.
 • Стентування аорти: від 17 270 USD.

Рекомендації щодо вибору клініки для лікування захворювань серця

Під час пошуку зарубіжної лікарні для лікування серця варто звернути увагу на такі аспекти:

 • Діагностика. Кількість запропонованих процедур, їх ефективність, актуальність методів та їхня безпека. Великі медичні мережі мають найкращі фінансові можливості для оновлення обладнання на постійній основі. Ця практика позитивно позначається як встановлення діагнозу пацієнтам.
 • Технології. Медична сфера – це галузь економіки, що стрімко розвивається, і сфера впровадження інновацій. Кардіоцентри, як спеціалізовані структури, забезпечені новітньою апаратурою, розробленою для візуалізації, картування та кардіохірургії. Наявність у клініці передового кардіологічного обладнання забезпечить успіх лікування та відновлення здоров’я пацієнта у найкоротший термін.
 • Кваліфікація лікарів. Інформація про лікарів кардіологів із закордонних клінік допоможе зробити висновок про їх досвід роботи, професіоналізм, наявність стажувань у провідних клініках світу та процедури, які вони виконують. Ознайомитись з нею можна на сторінках клінік або у розділі «Напрямки».

Виникли питання?

Залиште свій запит та отримайте консультацію, допомогу з підбором клініки, лікаря або програми лікування.
Отримати консультацію
налагоджені контакти з провідними лікувально-профілактичними установами по всьому світу
повний спектр послуг: підбір медичного закладу, організація поїздки та перебування за кордоном
цілодобова підтримка персонального менеджера компанії Medicaid
повна конфіденційність