Лікування захворювань кістково-м'язової системи за кордоном

Інноваційні методи лікування ортопедичних захворювань за кордоном досягли значних висот та великої результативності у поверненні пацієнтам повноцінної рухової активності, покращення якості їх життя та кардинально знизили ймовірність виникнення інвалідності.
Ортопедичний напрямок у сучасній медицині – це хірургічні методи протезування, фізіотерапія, ортопедична терапія болю, медикаментозне лікування та виготовлення спеціальних допоміжних засобів.
Провідним напрямом у ортопедії є також діагностика. Якість діагностування, компетентність лікарів та застосування новітнього обладнання – це відмінні риси лікування ортопедії за кордоном.

Клініки по лікуванню захворювань кістково-м'язової системи

Не знайшли клініку, яка відповідає Вашому запиту?

Ви можете надіслати запит та заощадити час на пошук потрібної клініки. Ми надамо кваліфіковану консультацію та надамо актуальну інформацію щодо профільних клінік, лікарів та процедур, що відповідає Вашому запиту.

Консультація та послуги Medicaid надаються безкоштовно!

Лікарі по лікуванню захворювань кістково-м'язової системи

Програми діагностики та лікування захворювань кістково-м'язової системи

Види лікування ортопедії та травматології за кордоном

Оперативні втручання. У зарубіжних клініках лікування ортопедичних захворювань та травм проводять переважно засобами малоінвазивної або ендоскопічної хірургії. Затребуваними є і артроскопічні оперативні техніки із застосуванням оптико-волоконного обладнання, такі як: артроскопія колінного суглоба або меніскектомія.

Ін’єкційне лікування (медикаментозне). Ведення лікарських препаратів методом блокади або пункції ефективно знімає болючі відчуття.

Ударно-хвильова терапія. Цей ефективний метод фізіотерапії застосовують з метою відновлення нормального кровопостачання тканин, для вироблення організмом природних протизапальних речовин, стимуляції кісткової тканини. Вплив на кісткову та сполучну тканину акустичних імпульсів руйнує рубці та спайки та покращує еластичність зв’язок.

Консервативне лікування. У зарубіжних клініках лікують ортопедичні хвороби, використовуючи найширші можливості лікувальної гімнастики, мануальної терапії, масажів та водних процедур.

Пацієнти, які вибрали для лікування захворювань опорно-рухового закордонні клініки, найчастіше позитивно відгукуються про результати терапії. Найчастіше у їхніх відгуках звучать назви турецьких, німецьких та ізраїльських клінік.

Переваги лікування ортопедії та травматології за кордоном

 1. Професіоналізм лікарів. Штат клінік укомплектований висококласними фахівцями, лікарі мають стаж роботи за напрямом ортопедія не менше 10 років. Лікарі з європейських країн, Ізраїлю та Туреччини для підвищення професійного рівня постійно проходять курси перепідготовки та беруть участь у міжнародних конгресах та симпозіумах.
 2. Застосування нових методик та устаткування. Оперативні втручання щодо відновлення рухових функцій пацієнтів вимагають максимальної точності при фіксації хребців, кісток, встановлення імплантатів. Для якнайшвидшого одужання пацієнтів у медичних центрах застосовують ультрасучасне обладнання: Spinal Fusion, ApiFix, SpineAssist. Все частіше зарубіжні ортопеди вдаються до малоінвазивних, не травмуючих та малоболісних операцій.
 3. Швидка реабілітація. В ортопедії рівнозначний вплив на одужання, поряд із лікуванням, має якість реабілітації пацієнтів. Це тривалий і скрупульозний процес, що вимагає особливих знань від персоналу, спеціального обладнання та умов розміщення пацієнтів. У клініках Швейцарії, Німеччини та Ізраїлю відмінно налагоджено роботу за напрямом ортопедичної реабілітації.

Діагностика кістково-м’язової системи за кордоном

Діагности зарубіжних клінік ретельно організують комплексні обстеження організму задля встановлення діагнозу пацієнту. Курс являє собою сукупність процедур, скринґів та аналізів. До них відносяться:

 • Лабораторні дослідження.
 • Променева діагностика.
 • Визначення морфометричних характеристик м’язів.
 • Визначення щільності та ймовірності переломів кісткової тканини.
 • Тривимірні візуалізації.

Ціни з ортопедії та травматології

Вартість лікування ортопедичних захворювань та курсів реабілітації визначається у кожному окремому випадку індивідуально залежно від стану здоров’я пацієнта та складності травми. Нижчі ціни на ортопедичні процедури в клініках Туреччини та Ізраїлю, лікування в Німеччині чи Швейцарії обійдеться дещо дорожче. Приклад середньої вартості діагностики та терапії у напрямку ортопедія:

 • Ампутація кінцівок: від 13 000 USD.
 • Заміна плечового суглоба: від 19 000 USD.
 • Імплантація системи ApiFix: від 33 465 USD.
 • Консервативне лікування сколіозу: 22000 USD.
 • Консультація ортопеда-травматолога: від 650 USD.
 • МРТ одного відділу: 450 USD.

Рекомендації щодо вибору клініки для лікування ортопедичних захворювань та травматології

 • При виборі клініки для лікування захворювань опорно-рухового апарату необхідно ознайомитися з видами запропонованого лікування. Якщо стан пацієнта дозволяє вдатися до медикаментозної терапії або засобів фізіотерапії, то лікування розпочнеться саме з консервативних методів. Хірургічні втручання проводяться у разі травм та відсутності варіантів вилікувати хворобу іншим способом.
 • Вибір лікаря. Ортопеди з великим практичним досвідом у проведенні операцій виконають маніпуляцію ювелірно та з меншою ймовірністю постоперційних ускладнень. Також варто з’ясувати, якими хірургічними методами володіє з ортопедичної реабілітації пацієнтів.
 • Наявність програм з реабілітації. Бажано, щоб у пакет медичних послуг шпиталю входила опція з ортопедичної реабілітації пацієнтів.

Виникли питання?

Залиште свій запит та отримайте консультацію, допомогу з підбором клініки, лікаря або програми лікування.
Отримати консультацію
налагоджені контакти з провідними лікувально-профілактичними установами по всьому світу
повний спектр послуг: підбір медичного закладу, організація поїздки та перебування за кордоном
цілодобова підтримка персонального менеджера компанії Medicaid
повна конфіденційність